Jak przygotować projekt ?

Zachęcamy Państwa do samodzielnego przygotowania projektu – będzie to polegało na wstawieniu waszego logotypu i treści do szablonu, który dla was przygotowaliśmy. Wystarczy do nas napisać na: info@gasienica.pl, aby uzyskać taki szablon.

Oczywiście bezpłatnie możemy w miarę możliwości czasowych przygotować taki projekt dla Państwa.

Formaty plików:

Najbardziej pożądanym formatem pliku i najszybciej wdrażanym do produkcji jest *.cdr CorelDraw w wersji od 9 do 13. Akceptujemy także: *.ai (Adobe Illustrator), *.eps (Encapsulated Post Script), *.pdf (Adobe Reader)

Zdjęcia i bitmapy umieszczane w projekcie powinny być w formacie: *.psd, *.bmp, *.tif w rozdzielczości 400 dpi dla docelowego rozmiaru bitmapy.

Dla zyskania pewności, że otrzymaliśmy prawidłowy plik prosimy o zmieszczenie także poglądowego pliku jpg obrazującego całość projektu.

Kolory:

Kolory logotypów i znaków graficznych mogą być drukowane bardzo wiernie pod warunkiem, że zostaną przez Was opisane wg wzornika Pantone Matching System dlla materiałów powlekanych. Drukujemy je wiernie, maksymalnie mogą się one na taśmie różnić o 1 odcień Pantone od zadanego przez Was koloru.

Kolory opisane w skali CMYK mogą być przez nas wydrukowane, lecz z mniejszą dokładnością, ponieważ nie jest to skala tak jednozancznie określana jak Pantone.

Kolorystyka bitmap i zdjęć będzie wydrukowana zgodnie z przesłanym przez Was plikiem i dlatego rekomendujemy z całą mocą wykonanie testu produkcyjnego, który pozwoli Wam zobaczyć efekt przed produkcją całej partii.

Nie uznajemy reklamacji kolorystycznych, jeżeli kolory nie były podane wg skali Pantone i plik zawierał bitmapy a nie był wykonany uprzednio test do zlecenia.

Teksty i logotypy

Teksty i logotypy muszą być zapisane w pliku w postaci krzywych tj. w postaci wektorowej.

Maksymalna wysokość tekstów i logo w zależności od szerokości taśmy

dla taśmy 10mm - 8 mm maximum

dla taśmy 15mm - 12 mm maximum

dla taśmy 20mm - 17 mm maximum

dla taśmy 25mm - 22 mm maximum

dla taśmy 30mm - 27 mm maximum